املاک آقای خاص
املاک آقای خاص

با کرونا چگونه ملک بخریم یا اجاره کنیم؟

یکی از دغدغه هایی که امروزه پیش پای مردم قرار گرفته  است، زندگی در شرایط سخت کرونا است. این بیماری سخت و مهلک به دلیل سرایت بالا مستلزم این است که، شرایط پر خطر این روزها را رعایت کنیم. هرچه کمتر در جمع عموم باشیم و از رفت و آمدهای غیر ضروری بکاهیم و بیشتر مواقع تا آنجا که امکان دارد، بیشتر فعالیت های خود از جمله خرید خوراک، لباس و دیگر خرید های مورد نیاز و کارهای بانکی وغیره. که زمینه غیر حضوری بودن برای آن فراهم است را به صورت آنلاین انجام دهیم پس با این کار به ریشه کن شدن این بیماری کمک کرده ایم. همچنین امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی باید هر چه سریعتر خود را با دنیای بدون مرز فضای مجازی آشنا کرد.

پس این شرایط فرصتی شده است تا مردمان ایران  که کمتر از این فضا بهره می بردند امروزه مجبور باشند بیشتر از این فضا استفاده کنند. و خلاقیت را در این زمینه بیشتر به کار گیرند.

یکی از حوزه هایی که در این دوران می طلبد بیشتر به آن توجه کرد و نیاز جامعه را برطرف کرد، جستجو برای پیدا کردن ملک در فضای مجازی است. پس این دوران پر خطر کرونا فرصتی شده است برای کسانی که در زمینه مسکن فعالیت می کنند تا با کمک برنامه نویسان خلاق کمبود هایی که در حوزه مسکن در فضای مجازی بوده است را جبران کنند. و این مستلزم این است که، از نیاز جامعه در این زمینه اطلاع حاصل کنند. و این بیماری کرونا را به فرصتی تبدیل کرد تا جبران این قرنطینه ها و کسادی بازار این روزها را جبران کنند و مردم از این فرصت استفاده کنند.

وب سایت ها و اپلیکشن های مختلفی در این زمینه به وجود آمده است ولی با این وجود هنوز فضای خالی این کمبود پر نشده است و باید با خلاقیت و شناخت نیاز جامعه در حوزه مسکن این فضای خالی را پر کرد.

حال یک نرم افزار در این زمینه باید چه ویژگی هایی را داشته باشد تا بتوان جایگزینی برای بودن در اجتماع و روش قدیمی جستجو املاک مورد نظر قرار داد.

مهمترین  نکته این است که باید فضای مجازی را مانند فضای واقعی مد نظر گرفت و با این دید کمبود ها را در این زمینه تشخیص داد. تا کاربر اینترنت کمبودی در این زمینه حس نکند و احساس نیازی نکند که بخواهد حضوری این مشکل را برطرف کند.

به طور مثال وب سایت و اپلیکیشنی که در این زمینه ساخته شده است باید امکاناتی از قبیل جستجو بر اساس متراژ خانه، سن بنا، امکانات رفاهی ساختمان و غیره را دارا باشد و همچنین تصاویری از ملک موجود باشد تا بازدید از ملک را به حداقل رساند. و حتی به غیر از عکس می توان فیلمی از درون خانه موجود باشد تا مثل یک بازدید و تور مجازی بیشتر با فضای خانه آشنا شد.

خیلی از مردم به دلایل مختلف مجبور به جابجایی محل زندگی خود  در این دوران پر خطر هستند. اگر چه که در شرایط غیر از کرونا جستجو ملک  چه برای خرید یا اجاره مستلزم صبر و تلاش خیلی زیادی است، تا بهترین و ایده آل ترین انتخاب را داشته باشیم. در گذشته و در شرایط غیر کرونا برای انتخاب ملک  شاید آنقدر به روز نشده بودیم که انتخاب و جستجو خانه را آنلاین انجام دهیم، و با بیشترین زحمت از جمله جستجو در املاکی های مختلف و بعد از پرس و جوهای  فراوان، انتخابی نه چندان مناسب را انجام می دادیم، چون کار خسته کننده و طاقت فرسایی است  ونیروی انسانی قابلیت این را ندارد که به صورت بی نقص این کار را انجام دهد و مسلم است که نمی توانستیم همه تلاش خود را به کار بگیریم و ناچار بعد از چند جستجو در محل یکی از گزینه های پیش رو را انتخاب می کردیم.

همانطور که بیشتر مردم نه فقط ایران بلکه جهان که در حال مبارزه با این بیماری هستند، به طور چشمگیری، خواسته یا نخواسته می بایست از امکانات فضای مجازی بهره ببرند.

یکی ار وبسایت های کاربردی در زمینه جستجوی املاک و انتخاب ملک مورد نظر ما همین وبسایت کلید املاک است. در این وب سایت به راحتی می توانید برای خرید خانه یا مغازه یا زمین جستجو کنید و یا اگر فروشنده ملک باشید اطلاعات ملک خود را به سامانه سایت داده تا افرادی که متقاضی خرید باشند با شما تماس بگیرند. این سایت کار را برای دو طرف معامله آسان کرده، تا در این شرایط پر خطر حداقل جستجو ملک را به صورت آنلاین انجام داد.

مزایای این سایت برای جستجو ملک:

اول این است که سایت پر بازدیدی است و به راحتی ملک مورد نظر شما چه برای اجاره چه برای فروش ، مورد بازدید زیادی  قرار می گیرد. و برای خریداران یا مستاجران آگهی ها و انتخاب های زیادی وجود دارد.

دومین مزیت این سایت، این است که شهر های مختلفی را پوشش می دهد. و افراد از شهرهای مختلف می توانند آگهی های مربوط به شهر مورد نظر خود را مشاهده کنند.

سومین مزیت وب سایت کلید املاک، فیلتر های مختلفی است که داردکه امکان جستجو را راحتر می کند. یکی از این فیلترها جستجو در شهر یا استان مورد توجه است

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.